Nazwa firmy:
Branża:
GHB JANEX Materiały Budowlane
GHB JANEX Materiały Budowlane

telefon: 95 74 63 971

adres: Fabryczna 2, 74-320 Barlinek

www: http://www.janex-barlinek.pl

dodano: 23-05-2013

Firma ''JANEX'' powstała w lipcu 1988 roku jako firma transportowa. W kolejnym etapie rozwoju firmy zajęliśmy się sprzedażą - najpierw stali, następnie materiałów budowlanych.

W chwili obecnej naszą podstawowa działalnością jest sprzedaż materiałów budowlanych typu ciężkiego, czyli materiałów do wznoszenia ścian budynków, wykonywania fundamentów, stropów i dachów (z wyjątkiem drewna). Sprzedajemy głównie wyroby uznanych na rynku producentów, współpracujemy z fabrykami produkującymi materiały budowlane oraz największymi w kraju importerami materiałów zagranicznych.

W sprzedaży posiadamy również wyroby hutnicze niezbędne do wybudowania domu, garażu lub dowolnego budynku przemysłowego.W magazynie stale posiadamy szeroki asortyment wyrobów. W przypadku większych zamówień, przekraczających nasze zapasy, w krótkim czasie dostarczamy niezbędne materiały bezpośrednio na plac budowy.

Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Naszymi stałymi odbiorcami są zakłady ślusarskie i przemysłowe, firmy budowlane, rolnicy i klienci indywidualni.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy nauczyło nas właściwej współpracy z kupującymi. Staramy się doradzać naszym klientom zarówno rozwiązania sprawdzone jak i nowatorskie.

Pomagamy dobrać właściwy materiał do potrzeb klienta pamiętając jednak, że kieszeń klienta nie jest bez dna. Naszą reklamę stanowią nasi klienci.

Klientom posiadającym stałe źródło dochodów oferujemy towary z płatnością ratalną. Współpracujemy z SYBMA BANK i GBS Bank. Do sporządzenia umowy niezbędne są dwa dokumenty tożsamości i zaświadczenie o dochodach. Wypisanie umowy zajmuje nie więcej niż 30 minut
OFERTA FIRMY, ZAKRES USŁUG
...jak opis i jeszcze więcej.
Zdjęcia
© 2007 eBarlinek.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
O nas | Redakcja | praca u nas | Reklama | Kontakt

Kontakt z redakcją: redakcja@ebarlinek.pl | skype: ebarlinek | gg: 3331300