Nazwa firmy:
Branża:
Dworek w dolinie, wesela, pokoje, mini zoo
Dworek w dolinie, wesela, pokoje, mini zoo

telefon: 663 460 029

adres: Chrapowo 31 A, 73-260 Pełczyce

www: http://www.dworekwdolinie.pl

dodano: 03-07-2014

"Dworek w dolinie" położony jest u zbocza doliny Parku Kulturowo Krajobrazowego Źródliskowej Doliny Płoni, która stanowi północną część Barlinecko - Gorzowskiego Parku Krajobrazowego, objętego ochroną przyrody w ramach programu Europejskiej Sieci - Natura 2000.
OFERTA FIRMY, ZAKRES USŁUG
Wyjątkowe otoczenia naszego "Dworku" pomoże Państwu wypocząć i nabrać energii do życia.

OFERTA

"Dworek w dolinie" z wielką przyjemnością przedstawia Państwu ofertę swoich usług. Organizujemy niezapomniane, pełne pozytywnych emocji i wrażeń:

- wesela do 180 osób
- spotkania rodzinne (imieniny, urodziny, zjazdy)
- zjazdy i spotkania klasowe po latach,
- przyjęcia komunijne, chrzciny
- studniówki i bale gimnazjalne
- zjazdy szkoleniowe i integracyjne
- catering
- wszelkie inne spotkania i imprezy

"Dworek w dolinie" to niezwykłe miejsce, w którym po za licznymi atrakcjami zapewnisz sobie i swoim gościom zdrowe, smaczne i podane bez umiaru posiłki.

SALE WESELNE I BIESIADNE

Wszystko to w przestronnych, klimatyzowanych salach biesiadnych:

- sala biesiadna - do 180 osób
- sala myśliwska - do 40 osób

Zapraszamy do "Dworku w dolinie". Gwarantujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale wiele interesujących propozycji, również z myślą o najmłodszych.

"Dworek w dolinie" to gwarancja niezapomnianej zabawy i wrażeń.

POKOJE GOŚCINNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pokoje gościnne, zarówno te jednoosobowe, dwuosobowe, jak i apartamenty rodzinne. Z okien pokoi widać piękną panoramę doliny i słychać śpiew ptaków. Cisza oraz estetyczne wykończenie pokoi wprowadzi Państwa w atmosferę relaksu i regeneracji sił. Również w pokojach zamontowaliśmy telewizory. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem.

MINI ZOO

Atrakcją naszego "Dworku w dolinie" są zwierzęta. Obecnie posiadamy 6 koni, w tym 3 kucyki, owce, kozy, króliki, świnki wietnamskie, kotki, gęsi, kaczki oraz drób ozdobny. Mini zoo jest szczególną atrakcją dla dzieci.

DOLINA PŁONI

Źródła rzeki Płoni znajdują się obok naszego ?Dworku w dolinie?. Jest to teren Parku Kulturalno-Krajobrazowego ?Dolina Płoni?. Od tego miejsca, z małego źródła rozpoczyna się bieg wyjątkowej rzeki. Na równinie Pyrzycko - Stargardzkiej rzeka przepływa przez jezioro Płoń, a następnie przez południową część jeziora Miedwie i małe jezioro Żelewko. Dalej pokonuje puszczę bukową i równinę goleniowską. Rzeka Płonia jest rzeką czystą, łatwo w jej przezroczystych wodach zobaczyć pływające ryby. Ostatecznie rzeka kończy swój bieg i wpływa do jeziora Dąbie w Szczecinie. Do sportu kajakarstwa nadaje się tylko 65 km rzeki Płoni (cała rzeka liczy 72,6 km) od małej wioski Niepołcka (1,5 km od ?Dworku w dolinie?). Charakter rzeki i jej ?dzikość? nie pozwala na organizację zbyt dużych spływów. Oprócz błogiego spokoju okolica doliny zachęca do aktywnego spędzania czasu. Wędkowanie, wyprawy rowerowe, nordic walking, jazda konna, pływanie ? to tylko niektóre atrakcje aktywnego wypoczynku.

GALERIA

KONTAKT

Możesz skontaktaktować się firmą Dworek w dolinie, wesela, pokoje, mini zoo za pomocą naszego formularza kontaktowego:

* - pola wymagane

Zdjęcia
© 2007 eBarlinek.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
O nas | Redakcja | praca u nas | Reklama | Kontakt

Kontakt z redakcją: redakcja@ebarlinek.pl | skype: ebarlinek | gg: 3331300