Nazwa firmy:
Branża:
Lena - studio masażu
Lena - studio masażu

telefon: 48 609 646 115

adres: ul. Strzelecka 5/3, 74-320 Barlinek

adres e-mail: info@studio-lena.pl

www: http://www.studio-lena.pl

dodano: 17-07-2014

Masaż to uczta dla ciała i ducha, przyjemna i łagodna metoda uzdrawiania.
OFERTA FIRMY, ZAKRES USŁUG
lena massage & nail studio
ul. Strzelecka 5/3
74-320 Barlinek
+48 609 646 115
info@studio-lena.pl
facebook.com/studiolenabarlinek
GODZINY PRACY GABINETU

Uprzejmie prosimy o rejestrację wizyty przez telefon (+48 609 646 115) lub drogą elektroniczną (info@studio-lena.pl). Zapewniamy dogodne terminy przyjęć dopasowane do Państwa potrzeb.

Uwaga! Od 30. czerwca do 30. sierpnia 2014 gabinet będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 do 22:00.Zabiegi pielęgnacyjne Manicure

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie rąk, polegający nie tylko na malowaniu paznokci, ale też na wyrównaniu skórek, pielęgnowaniu płytki paznokcia oraz nadaniu jej odpowiedniego kształtu.
Manicure japoński polega na wmasowaniu odżywki w płytkę paznokcia oraz specjalnego pudru, który powoduje zatrzymanie składników odżywki. Po zabiegu płytka paznokcia jest niezwykle błyszcząca oraz odpowiednio odżywiona.
Pedicure zabieg pielęgnacji paznokci stóp, polegający na usuwaniu i wyrównaniu skórek, nadanie kształtu płytce paznokcia oraz malowaniu. Dodatkowo usuwany jest także zrogowaciały naskórek z pięt.Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to jedna z podstawowych form oddziaływania manualnego na tkanki miękkie, mięśnie jak i również układ krążeniowy. Zadaniem masażu jest poprawa stanu psychicznego i fizycznego pacjenta. Pomaga i zapobiega wielu dolegliwościom z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych. Zwykle wykonywany jest masaż częściowy, np. pleców, kończyn lub masaż całego ciała.

Masaż pobudza organizm i pomaga w jego prawidłowym funkcjonowaniu. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Regularne stosowanie masażu polepsza ­samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, redukuje napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia ­wygląd skóry, po zabiegu jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.Masaż gorącymi kamieniami i drenaż limfatyczny/ Masaż gorącymi kamieniami

wymyślony przez Indian, którzy wykorzystali zalety kamieni bazaltowych z kanionów oraz inspirowany technikami dalekowschodnimi, w których wykorzystywano ciepło kamieni by zwiększyć przenikanie w głąb skóry składników zawartych w olejkach eterycznych i ziołach.

Masaż ten ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm. Doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym. Zastosowanie wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm, oczyszcza także organizm z toksyn.

Stanowiąc element energizujący masaż gorącymi kamieniami ułatwia oddychanie skóry, pomaga w walce z cellulitem, łączy w sobie oddziaływania termoterapii i aromaterapii.
drenaż limfatyczny

usprawnia krążenie limfy i zapobiega chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne (10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane przez terapeutę techniki wykonywane są płynnie i delikatnie.

Drenaż stosuje się nie tylko jako masaż ogólny, ale także jako zabieg kosmetyczny twarzy. Jest również leczeniem wspo­magającym przy mastektomii lub obrzęku limfatycznym.

KONTAKT

Możesz skontaktaktować się firmą Lena - studio masażu za pomocą naszego formularza kontaktowego:

* - pola wymagane

Zdjęcia
© 2007 eBarlinek.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
O nas | Redakcja | praca u nas | Reklama | Kontakt

Kontakt z redakcją: redakcja@ebarlinek.pl | skype: ebarlinek | gg: 3331300