Nazwa firmy:
Branża:
PHU ''MyjKosz'' - mycie i dezynfekcja pojemników
PHU ''MyjKosz'' - mycie i dezynfekcja pojemników

telefon: 697416480

adres: Myśliborska 7h, 74-320 Moczkowo

adres e-mail: myjkosz@gmail.com

www: http://www.facebook.com/myjkosz

dodano: 01-06-2015

PHU "MyjKosz" w ramach świadczonych usług proponuje Państwu mycie oraz dezynfekcję pojemników do zbiórki odpadów komunalnych zmieszanych oraz biodegradowalnych przy użyciu profesjonalnego sprzętu, środków dezynfekujących i zapachowych.
OFERTA FIRMY, ZAKRES USŁUG
MYCIE I DEZYNFEKCJA POJEMNIKÓW

Jako jedyni w powiecie myśliborskim jak i całym południu województwa zachodniopomorskiego posiadamy samochód specjalistyczny umożliwiający wykonanie u klienta usługi mycia i dezynfekcji pojemników.

Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy, właściciel nieruchomości zobowiązany jest do utrzymania pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym. Regulamin zobowiązuje Państwa do co najmniej dwukrotnego mycia i dezynfekcji pojemników w roku.
UWAGA! Umowa na dzierżawę pojemnika zawarta z firmą wywożącą odpady komunalne nie obejmuje tej usługi. Podpisując z nimi umowę musicie Państwo sami zadbać o stan sanitarny i techniczny dzierżawionego pojemnika.

JAK ZLECIĆ USŁUGĘ MYCIA I DEZYNFEKCJI

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem tej usługi prosimy o kontakt telefoniczny 697 416 480 lub 601 856 979. Wszelkie pytania dotyczące usługi można kierować na adres e-mail: myjkosz@gmail.com

ILE TO KOSZTUJE- zlecenie mycia większej ilości pojemników ( powyżej 20 szt.) - rabat 10%
- w przypadku zarządców nieruchomości posiadających duże ilości pojemników 1100 l istnieje możliwość zastosowania większego rabatu
- mycie pojemników na odpady segregowane typu dzwon 45,00 zł /szt. netto, brutto 55,35 zł/szt. w miejscu ustawienia
KONTAKT

Możesz skontaktaktować się firmą PHU ''MyjKosz'' - mycie i dezynfekcja pojemników za pomocą naszego formularza kontaktowego:

* - pola wymagane

Zdjęcia
© 2007 eBarlinek.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
O nas | Redakcja | praca u nas | Reklama | Kontakt

Kontakt z redakcją: redakcja@ebarlinek.pl | skype: ebarlinek | gg: 3331300