O nas - redakcja

Witamy Państwa na stronach portalu społeczności miasta Barlinka i okolic – eBarlinek.pl.
 
Portal rozpoczął swoją działalność pod koniec 2008 roku. Do dziś (tj. 23 styczeń 2012r.) na łamach serwisu ukazało się 1804 wiadomości, 429 fotogalerii w których zawarliśmy 7647 zdjęć i liczby te rosną każdego dnia.
Głównym zamierzeniem twórcy portalu było stworzenie lokalnego portalu społecznościowo-informacyjnego. Rozbudowany system „społeczności” umożliwia nie tylko komentowania artykułów, ale także prezentację swojego profilu innym użytkownikom portalu, bezpośrednią komunikację a także partycypację w tworzeniu zawartości portalu poprzez szereg możliwości takich jak dodawanie wiadomości, galerii, ogłoszeń czy też wpisu do katalogu firm.

Dodawanie wiadomości.

Aby dodać wiadomość na portalu eBarlinek.pl należy w menu wybrać opcję „dodaj wiadomość”. Otworzy się dodatkowe okno z wyszczególnionymi polami, które należy wypełnić zgodnie z ich przeznaczeniem. Aby dodać informację i zdjęcie, nie trzeba posiadać konta na portalu.

Jednakże, aby wiadomość się ukazała na łamach serwisu eBarlinek.pl, musi zostać zaakceptowana przez Administratora dotcomu. Aby tak się jednak stało, osoba dodająca artykuł jest zobowiązana podać swoje dane osobowe oraz aktywny adres e-mail w celu kontaktu z daną osobą przez Administratora serwisu eBarlinek.pl.

Dodawanie galerii zdjęć.

Aby dodać galerię zdjęć, należy w menu portalu wybrać przycisk GALERIA ZDJĘĆ a następnie „dodaj galerię”. Otworzy się dodatkowe okno, w którym należy podać nazwę galerii, imię i nazwisko osoby dodającej zdjęcia, wybrać jedną z dostępnych kategorii, wpisać krótki opis galerii i zacząć ładować zdjęcia.

Zdjęcia o max. wadze 499 KB należy dodawać sukcesywnie jedno po drugim. W polu Zdjęcie wybieramy przycisk „Przeglądaj”, wskazujemy zdjęcie i naciskamy „dodaj zdjęcie”. Czekamy na załadowanie się miniatury po czym ponawiamy operację z kolejnymi zdjęciami. Na końcu należy wpisać prawidłowy wynik równania i „DODAJ GALERIĘ”.

To czy galeria zostanie opublikowana na portalu zależy od akceptacji Administratora serwisu eBarlinek.pl.

więcej...www.sp4barlinek.pl
statystyka
© 2007 eBarlinek.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
O nas | Redakcja | praca u nas | Reklama | Kontakt
Regulamin serwisu | Prawa autorskie | Polityka prywatności
projekt i realizacja: ibero

Kontakt z redakcją: redakcja@ebarlinek.pl | skype: ebarlinek | gg: 3331300